Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

LDK-ja i sheh me shqetësim por Vetëvendosje s’beson se janë të vërteta përplasjet Haradinaj - Thaçi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
LDK-ja i sheh me shqetësim por Vetëvendosje s’beson se janë të vërteta përplasjet Haradinaj - Thaçi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

LDK-ja i sheh me shqetësim por Vetëvendosje s’beson se janë të vërteta përplasjet Haradinaj - Thaçi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,437 shikime
 • 1,437 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente