Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
LDK me mocion kërkon shkarkimin e menjëhershëm të zëvendëskryeministrit Gashi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
LDK me mocion kërkon shkarkimin e menjëhershëm të zëvendëskryeministrit Gashi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

LDK me mocion kërkon shkarkimin e menjëhershëm të zëvendëskryeministrit Gashi

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i LDK-së Armend Zemaj, ka paraqitur mocionin e kësaj partie përmes të cilit kërkohet shkarkimi i menjëhershëm të zëvendëskryeministrit njëherësh Ministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike Dardan Gashi pas pamjeve të publikuara duke gjuajtur me armë.

Kategoritë


0 komente