Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
LDK-ja planifikon ta dërgojë në Kushtetuese Thaçin pas deklaratave për shkëmbim territoresh
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
LDK-ja planifikon ta dërgojë në Kushtetuese Thaçin pas deklaratave për shkëmbim territoresh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

LDK-ja planifikon ta dërgojë në Kushtetuese Thaçin pas deklaratave për shkëmbim territoresh

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 257 shikime
 • 257 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

LDK-ja planifikon ta dërgojë në Kushtetuese Thaçin pas deklaratave për shkëmbim territoresh

Kategoritë


0 komente