Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

LDK thërret partitë në tryezë për tejkalimin e krizës politike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
LDK thërret partitë në tryezë për tejkalimin e krizës politike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

LDK thërret partitë në tryezë për tejkalimin e krizës politike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në konferencën e rregullt javore, Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së Avdullah Hoti ka thënë se të mëkurën do të organizohet tryeza e partive politike për arritjen e koncenusit nacional. Sipas tij, shumica e partive politike i janë përgjigjur ftesës tashmë.

Kategoritë


0 komente