Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Learta Jakupi e 'kallë' atmosferen duke vallëzuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Learta Jakupi e 'kallë' atmosferen duke vallëzuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Learta Jakupi e 'kallë' atmosferen duke vallëzuar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 17,758 shikime
 • 17,758 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reja e Shyhrete Behlulit e kall atmosferen duke vallezuar

Kategoritë


0 komente