Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lekaj i kërkon Veselit ta votojnë mocionin e VV-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lekaj i kërkon Veselit ta votojnë mocionin e VV-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lekaj i kërkon Veselit ta votojnë mocionin e VV-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj i ka thënë opozitës që të mos bëjë politikë sepse me sot ka ardhë fundi i politikës suaj dhe kërkoi nga kryetari që ta qetë në votim mocionin për debat.

Kategoritë


0 komente