Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Lekaj: LDK më 2014 u tregua e arsyeshme kur u bashkua me PDK-në
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lekaj: LDK më 2014 u tregua e arsyeshme kur u bashkua me PDK-në

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lekaj: LDK më 2014 u tregua e arsyeshme kur u bashkua me PDK-në

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Pal Lekaj, ka theksuar se koalicioni PDK-AAK dhe Nisma (PAN) i ka numrat për ta formuar Qeverinë. Për më shumë: http://telegra.fi/fvt6KL

Kategoritë


0 komente