Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Lekaj: Nuk lejojmë askënd të përzihet në punët tona të brendshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lekaj: Nuk lejojmë askënd të përzihet në punët tona të brendshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lekaj: Nuk lejojmë askënd të përzihet në punët tona të brendshme

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj ka mohuar mundësinë që presidenti i vendit, Hashim Thaçi, të ketë dorë në arrestimin e gjashtë gylenistëve, tashmë për depërtuar në Turqi, ndërsa bëri me dije se nuk lejojnë që askush të përzihet në punët tona të brendshme.

Kategoritë


0 komente