Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lekaj: Qeveria do ta mbështesë me projekte fuqishëm Mitrovicën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lekaj: Qeveria do ta mbështesë me projekte fuqishëm Mitrovicën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lekaj: Qeveria do ta mbështesë me projekte fuqishëm Mitrovicën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Infrastrukturës Pal Lekaj me bashkëpunëtorë, ka qëndruar sot në Mitrovicë, me ç’rast së bashku me kryetarin e kësaj komune Agim Bahtiri, kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për projektet që kjo Ministri ka paraparë të realizojë në këtë komunë gjatë vitit 2018.

Kategoritë


0 komente