Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lekaj: Qeveria mbetet e përkushtuar për të zhvilluar Obiliqin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lekaj: Qeveria mbetet e përkushtuar për të zhvilluar Obiliqin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lekaj: Qeveria mbetet e përkushtuar për të zhvilluar Obiliqin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka vizituar komunën e Obiliqit me ç’rast me kryetarin e kësaj komunë, Xhafer Gashi ka nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi ku janë ndarë 3 milionë e 347 mijë euro për projekte infrastrukturore në Obiliq.

Kategoritë


0 komente