Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Insajderi.com | Intervistë me Lendita Zeqiraj dhe Blerta Zeqiri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Intervistë me Lendita Zeqiraj dhe Blerta Zeqiri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 45:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Intervistë me Lendita Zeqiraj dhe Blerta Zeqiri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Intervistë me Lendita Zeqiraj dhe Blerta Zeqiri


Për kinematografinë kosovare viti 2018 ishte viti më i suksesshëm.

Shumë çmime të rëndësishme për herë të parë kanë ardhur në Kosovë duke e bërë kështu filmin një prej mediumeve që arriti të përfaqësojë Kosovën më së miri në botë.

Shumica e këtyre çmimeve, tashmë gjinden në një familje, tek dy motra, Blerta dhe Lendita Zeqiri.

A është më vështirë të jesh femër regjisore në Kosovë?

Pse Kosova nuk arriti të hynte në rrethin e ngushtë për çmimin Oskar?

Me çfarë vështirësish përballet një regjisor kosovar?

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente