Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lepuri dhe Breshka - Perralla Shqip
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lepuri dhe Breshka - Perralla Shqip

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lepuri dhe Breshka - Perralla Shqip

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,443 shikime
 • 3,443 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lepuri dhe Breshka - Perralla Shqip Per me shume na ndiqni ne: Facebook | https://www.facebook.com/PerrallaShqipVIdeo/ Instagram | https://www.instagram.com/perrallashqip/ YouTube | http://bit.ly/PerrallaShqipYT Prodhuar nga: http://www.pr-solutions.com/ © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per PR-Solutions dhe mbrohen nga GjirafaVIdeo

Kategoritë


2 komente