Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Trump i shkruan letër Thaçit: Paralajmëron marrëveshje historike mes Kosovës e Serbisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Trump i shkruan letër Thaçit: Paralajmëron marrëveshje historike mes Kosovës e Serbisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Trump i shkruan letër Thaçit: Paralajmëron marrëveshje historike mes Kosovës e Serbisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 86 shikime
 • 86 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Trump i shkruan letër Thaçit: Paralajmëron marrëveshje historike mes Kosovës e Serbisë 

 

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump i ka dërguar sot një letër presidentit Thaçi, ku ka kërkuar nga ai që të ketë unitet dhe të arrihet një marrëveshje gjithëpërfshirëse për çështjen e dialogut me Serbinë.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Thaçit, i cili ka falënderuar presidentin amerikanë duke thënë se pret që arritjen e ‘marrëveshjes historike’ me Serbinë, ta festojnë së bashku – Kosova e Amerika.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente