Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Lex-i në qytet - Episodi 5
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lex-i në qytet - Episodi 5

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 34:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lex-i në qytet - Episodi 5

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 1,659 shikime
 • 1,659 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në rolet kryesore: Arbresha Grabovci - Nixha, Anisa Ismajli, Ilire Vinca, Vjosa Shala

Skenari: Seadet Beqiri

Regjia: Burbuqe Berisha

Kategoritë


0 komente