Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Lex-i në qytet

10 episode | 24,767 shikime

Katër shoqe: njëra mjeke, njëra gazetare e radios, njëra sekretareshë dhe njëra kreatore mode.
Katër femra në të 30-tat: njëra nënë, njëra e sapo-divorcuar, njëra përherë e dashuruar dhe njëra single e palëkundur. 

Sfidat e gruas për një jetë të pavarur dhe të suksesshme në shoqëri, rrëfyer më së miri me protagonistet Nora, Besa, Tina dhe Dafina. 

Shfaq më shumë

Në rolet kryesore: Ilire Vinca, Vjosa Shala, Anisa Ismajli dhe Arbresha Grabovci - Nixha
Regjia: Burbuqe Berisha

Alternate Text