Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Libri “Golloborda në Shqipëri” promovohet nesër në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Libri “Golloborda në Shqipëri” promovohet nesër në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Libri “Golloborda në Shqipëri” promovohet nesër në Prishtinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Golloborda është një zonë kodrinore-malore, në lartësi prej 1000-1200 metrash, e mbushur me kullota alpine, por në përbërje të saj ka edhe dy fusha pjellore Klenjë dhe Steblevë-Studën.

Kategoritë


0 komente