Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Liburni dhe Lina-Minecraft në BONEVET
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Liburni dhe Lina-Minecraft në BONEVET

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Liburni dhe Lina-Minecraft në BONEVET

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 60 shikime
 • 60 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

-Në Minecraft me shoqe dhe shokë,ne kemi krijuar një botë imagjinare. 👫Liburni dhe Lina së bashku kanë realizu projektet e tyre! Nëse edhe ti don me qenë pjesë e aktiviteteve tona apliko në 🌐 www.bonevet.org

Kategoritë


0 komente