Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zhvillime të ditës: Thaçi e Haradinaj përplasen për kufijtë, Veseli akuzon opozitën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zhvillime të ditës: Thaçi e Haradinaj përplasen për kufijtë, Veseli akuzon opozitën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zhvillime të ditës: Thaçi e Haradinaj përplasen për kufijtë, Veseli akuzon opozitën

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 481 shikime
 • 481 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zhvillime të ditës: Thaçi e Haradinaj përplasen për kufijtë, Veseli akuzon opozitën

Kategoritë


0 komente