Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosovës i rrezikohen 25 milionë euro donacion nga BE-ja, s’po mund t’i miratojë tri ligje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosovës i rrezikohen 25 milionë euro donacion nga BE-ja, s’po mund t’i miratojë tri ligje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosovës i rrezikohen 25 milionë euro donacion nga BE-ja, s’po mund t’i miratojë tri ligje

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 121 shikime
 • 121 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosovës i rrezikohen 25 milionë euro donacion nga BE-ja, s’po mund t’i miratojë tri ligje

Kategoritë


0 komente