Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ligji për Mbrojtjen e Fëmijëve i domosdoshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ligji për Mbrojtjen e Fëmijëve i domosdoshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ligji për Mbrojtjen e Fëmijëve i domosdoshëm

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot fëmijët në Kosovë festojnë 1 qershorin, ditë kjo që iu është dedikuar atyre. Mirëpo, të njëjtën gjë nuk e bënë 14 vjecari Luan Bernjashi, pasi që i njëjti në moshën 14 vjecare gjeti vdekjen si pasojë e dhunës në familje, ani pse atij e drejta për të jetuar i ishte garantuar me aktet më të larta ligjore në vend.

Kategoritë


0 komente