Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ligji për Paga përçan mësimdhënësit, ata të ciklit fillor duan që presidenti të mos e dekretojë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ligji për Paga përçan mësimdhënësit, ata të ciklit fillor duan që presidenti të mos e dekretojë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ligji për Paga përçan mësimdhënësit, ata të ciklit fillor duan që presidenti të mos e dekretojë

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 87 shikime
 • 87 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente