Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Limaj: Burrat e mençur kanë thënë: “Kur s’ki çka të bësh, luaje derën, e mos rri”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Limaj: Burrat e mençur kanë thënë: “Kur s’ki çka të bësh, luaje derën, e mos rri”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj: Burrat e mençur kanë thënë: “Kur s’ki çka të bësh, luaje derën, e mos rri”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Orientimet, zotimet dhe angazhimet e partisë Nisma socialdemokrate, janë që çdo familje në Republikën e Kosovës ta ketë nga një njeri të punësuar që ka mundësi të punojë.

Kategoritë


0 komente