Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Limaj i thotë qytetarit: Ti më shkyen mua për dy minuta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Limaj i thotë qytetarit: Ti më shkyen mua për dy minuta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj i thotë qytetarit: Ti më shkyen mua për dy minuta

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 87 shikime
 • 87 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëvendëskryeministri i Kosovës gjatë një debati me përfituesit e skemës sociale në Prizren, u është drejtuar të pranishmëve që më mirë është të punojnë se sa të shfrytëzojnë ndihmat sociale. Ai me shaka i drejtohet njërit “këqyre çfarë muskuj ke, po ti më me kap me shkyen për dy minuta”.

Kategoritë


0 komente