Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Limaj: Kosova dhe Shqipëria të heqin të gjitha taksat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Limaj: Kosova dhe Shqipëria të heqin të gjitha taksat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj: Kosova dhe Shqipëria të heqin të gjitha taksat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Heqja e barrierave tarifore dhe jo-tarifore në sektorin doganor në mes Shqipërisë dhe Kosovës, heqja e pagesës për skanerin në Republikën e Shqipërisë, heqja e pagesës për terminalet doganore në Kosovë, si dhe pjesëmarrja e Klubeve të Prodhuesve të të dy vendeve në mbledhjet e dy Qeverive, ishin disa nga kërkesat e prodhuesve të Kosovës dhe Shqipërisë adresuar qeverive përkatëse.

Kategoritë


0 komente