Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Limaj: Marrëdhëniet ekonomike Kosovë-Shqipëri do të jenë në nivel krejt tjetër
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Limaj: Marrëdhëniet ekonomike Kosovë-Shqipëri do të jenë në nivel krejt tjetër

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Limaj: Marrëdhëniet ekonomike Kosovë-Shqipëri do të jenë në nivel krejt tjetër

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria e re e Kosovës e ka marrë me seriozitet jetësimin e marrëdhënieve ekonomike të nisura nga dy Qeveritë e kaluara të Kosovës dhe të Shqipërisë.

Kategoritë


0 komente