Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Linda Morina përshëndet fansat me këtë vallëzim, ja si i quan ata
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Linda Morina përshëndet fansat me këtë vallëzim, ja si i quan ata

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Linda Morina përshëndet fansat me këtë vallëzim, ja si i quan ata

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 13,904 shikime
 • 13,904 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Linda Morina kërcen edhe disko

Kategoritë


2 komente