Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Lirohet adoleshentja palestineze që u dënua me 8 muaj burgim për një shuplakë ndaj ushtarit izraelit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lirohet adoleshentja palestineze që u dënua me 8 muaj burgim për një shuplakë ndaj ushtarit izraelit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lirohet adoleshentja palestineze që u dënua me 8 muaj burgim për një shuplakë ndaj ushtarit izraelit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 260 shikime
 • 260 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lirohet adoleshentja palestineze që u dënua me 8 muaj burgim për një shuplakë ndaj ushtarit izraelit

Kategoritë


0 komente