Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Lista e Plotë e 25 kosovarëve që iu ndalohet hyrja në SHBA
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lista e Plotë e 25 kosovarëve që iu ndalohet hyrja në SHBA

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lista e Plotë e 25 kosovarëve që iu ndalohet hyrja në SHBA

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 60 shikime
 • 60 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

SHBA iu ka ndaluar hyrjen 25 kosovarëve, në mesin e tyre gjendet Zëvendëskryeministri, Fatmir Limaj, deputetët, Rexhep Selimi, Daut Haradinaj dhe zyrtarë të tjerë të shtetit Lexo:https://goo.gl/nB1AFN

Kategoritë


0 komente