Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Pas luftës njerëzit që kanë pasur kallash në dorë kanë fut në punë njerëz në Postë, KEK e vende tjera”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Pas luftës njerëzit që kanë pasur kallash në dorë kanë fut në punë njerëz në Postë, KEK e vende tjera”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Pas luftës njerëzit që kanë pasur kallash në dorë kanë fut në punë njerëz në Postë, KEK e vende tjera”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 630 shikime
 • 630 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Pas luftës njerëzit që kanë pasur kallash në dorë kanë fut në punë njerëz në Postë, KEK e vende tjera”

  0 komente