Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Lista Serbe reagon pas nderimit të ish-pjesëtarit të UÇK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lista Serbe reagon pas nderimit të ish-pjesëtarit të UÇK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lista Serbe reagon pas nderimit të ish-pjesëtarit të UÇK-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 180 shikime
 • 180 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lista Serbe ka thënë se veprimi që ata e kanë bërë në Kuvend, ishte "kurth politik"

Kategoritë


0 komente