Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lista Serbe-Apostolovës: Të krijohet asociacioni
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lista Serbe-Apostolovës: Të krijohet asociacioni

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lista Serbe-Apostolovës: Të krijohet asociacioni

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Natalia Apostolova, ka thënë se Kuvendi i Kosovës duhet të punojë më aktivisht, pasi që një numër i madh i reformave janë vonuar, ndërsa sa i përket formimit të asociacionit të komunave me shumicë serbe tha se për këtë çështje do të ketë një fokusim më të madh pas përfundimit të zgjedhjeve lokale.

Kategoritë


0 komente