Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Lluka: Deri në fund të vitit përzgjidhet kompania që ndërton “Kosovën e Re”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lluka: Deri në fund të vitit përzgjidhet kompania që ndërton “Kosovën e Re”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lluka: Deri në fund të vitit përzgjidhet kompania që ndërton “Kosovën e Re”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 11 shikime
 • 11 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka ka deklaruar se është në përfundim e sipër pakoja e tenderimit për projektin “Kosovën e Re”, projekt ky i cili ia siguron Kosovës 1 miliardë e 300 milionë euro investim në energji.

Kategoritë


0 komente