Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Lluka: Në prill zgjidhet çështja e shpronësimit të tokave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lluka: Në prill zgjidhet çështja e shpronësimit të tokave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lluka: Në prill zgjidhet çështja e shpronësimit të tokave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka vizituar Komunën e Gjakovës, ku bashkë me kryetarin e kësaj komune, Ardian Gjini, kanë biseduar për koordinimin e aktiviteteve në mes të ministrisë, Qeverisë dhe Komunës në çështjen e Aeroportit të Gjakovës, me ç’rast edhe kanë ndarë përgjegjësitë.

Kategoritë


0 komente