Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Lluka: Qeveria t’i shfrytëzojë shërbimet e Postës së Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lluka: Qeveria t’i shfrytëzojë shërbimet e Postës së Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lluka: Qeveria t’i shfrytëzojë shërbimet e Postës së Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shfrytëzimi i shërbimeve të Postës nga ministritë që operojnë brenda Qeverisë së Kosovës, do t’i mundësoj Postës vetqëndrueshmëri, në mënyrë që të mos ketë më nevojë për subvencione nga Qeveria.

Kategoritë


0 komente