Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Lorik Caa kështu e priti peformancën e Era Istrefit në finalën e Botërorit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lorik Caa kështu e priti peformancën e Era Istrefit në finalën e Botërorit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lorik Caa kështu e priti peformancën e Era Istrefit në finalën e Botërorit

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 5,375 shikime
 • 5,375 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reagimi i Lorik Canës në pfeormancën e Era Istrefit në finalën e Botërorit

Kategoritë0 komente