Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
LPK në vitin 2003 kishte dhënë propozimin për kryetar të përbashkët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
LPK në vitin 2003 kishte dhënë propozimin për kryetar të përbashkët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

LPK në vitin 2003 kishte dhënë propozimin për kryetar të përbashkët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ideja e kryeministrit shqiptar Edi Rama për një president të përbashkët nuk është diçka e padëgjuar më parë. Qysh në muajin dhjetor të vitit 2002 Lëvizja Popullore e Kosovës kishte dal me idenë për krijimin e Unionit Shqipëri-Kosovë, ku ishte paraparë që ky union të kishte kryetarin, i cili do të përfaqësoj Unionin brenda dhe jashtë vendit.

Kategoritë


0 komente