Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

L'sho N'ler

127 episode | 617,890 shikime

"Lsho N'ler" është një format i krijuar nga Tatamata, ku katër aktorë profesionistë tregojnë në menyrë origjinale vica të njohur. 

Shfaq më shumë

Interpretojnë: Granit Uka, Bujar Ahmeti, Agan Asllani, Dardan Gashi

Alternate Text