Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Luana Vjollca kështu këndon për 'pikë të qejfit'
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Luana Vjollca kështu këndon për 'pikë të qejfit'

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Luana Vjollca kështu këndon për 'pikë të qejfit'

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,639 shikime
 • 5,639 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Luana Vjollca befason me këngën e saj për 'pikë të qejfit"

Kategoritë


0 komente