Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Lumezi: E kam të dhënë provimin e jurisprudencës, posedoj certifikatën si dëshmi
Lumezi: E kam të dhënë provimin e jurisprudencës, posedoj certifikatën si dëshmi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lumezi: E kam të dhënë provimin e jurisprudencës, posedoj certifikatën si dëshmi

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 44 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për herë të parë pas raportimit në media se provimin e jurisprudencës e ka të falsifikuar, ka folur kryeprokurori i shtetit Aleksandër Lumezi, i cili ka sqaruar se Prokuroria e Shtetit dhe Prokuroria e EULEX-it e ka hetuar dhe është vërtetuar se dosja e kryeprokurorit të shtetit nuk ka qenë e manipuluar në asnjë mënyrë.

Kategoritë


0 komente


0/500