Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lumi B feat. Dhurata Dora - Simpatia (Remake), Cover by: Daorsa
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lumi B feat. Dhurata Dora - Simpatia (Remake), Cover by: Daorsa

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lumi B feat. Dhurata Dora - Simpatia (Remake), Cover by: Daorsa

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 418 shikime
 • 418 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Original song by: Lumi B feat. Dhurata Dora Connect with Daorsa: Facebook: https://www.facebook.com/daorsasopa/ Instagram: https://www.instagram.com/daorsasopa/ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCfGUJwo0H1w6quTpKGDBoEQ Dailymotion: http://www.dailymotion.com/daorsasopa Soundcloud: https://soundcloud.com/daorsa-sopa_official/

Kategoritë


0 komente