Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Opozita në Gjilan komenton mirënjohjen, thotë se “janë mësuar me mashtrime nga Haziri”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Opozita në Gjilan komenton mirënjohjen, thotë se “janë mësuar me mashtrime nga Haziri”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Opozita në Gjilan komenton mirënjohjen, thotë se “janë mësuar me mashtrime nga Haziri”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 256 shikime
 • 256 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Opozita në Gjilan komenton mirënjohjen, thotë se “janë mësuar me mashtrime nga Haziri”

Kategoritë0 komente