Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Lutfi Haziri afër incidentit ku u dogj autobusi në linjën Prishtinë-Gjilan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lutfi Haziri afër incidentit ku u dogj autobusi në linjën Prishtinë-Gjilan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lutfi Haziri afër incidentit ku u dogj autobusi në linjën Prishtinë-Gjilan

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 685 shikime
 • 685 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente