Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
"Lypni ndihmë, ose ne i grahim vetë punëve"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Lypni ndihmë, ose ne i grahim vetë punëve"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Lypni ndihmë, ose ne i grahim vetë punëve"

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 451 shikime
 • 451 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri Ramush Haradinaj i ka dërguar një mesazh Bashkimit Evropian, lidhur me dialogun mes Kosovës dhe Serbisë.

Kategoritë


0 komente