Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Selimit nuk i del mirë nëse më thotë se kam shit tokë për pushtet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Selimit nuk i del mirë nëse më thotë se kam shit tokë për pushtet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Selimit nuk i del mirë nëse më thotë se kam shit tokë për pushtet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 7,563 shikime
 • 7,563 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj: Selimit nuk i del mirë nëse më thotë se kam shit tokë për pushtet

Kategoritë


0 komente