Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Melinda Ademi bëhet horë në skenë, i bie peruka
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Melinda Ademi bëhet horë në skenë, i bie peruka

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Melinda Ademi bëhet horë në skenë, i bie peruka

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 16,367 shikime
 • 16,367 shikime
 • 0 shikues
 • 3
 • 3
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Melinda Ademi bëhet horë në Mitrovicë: I bjen parukja në mes të skenës

https://reporteri.net/show-biz/melinda-ademi-behet-hore-ne-mitrovice-i-bjen-parukja-ne-mes-te-skenes/

-------------------

© Gazeta Online "Reporteri.net"
(http://www.reporteri.net/)

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  0 komente