Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Majlinda një nënë e përkushtuar, kështu e ushqen Roanin me mëngjes
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Majlinda një nënë e përkushtuar, kështu e ushqen Roanin me mëngjes

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Majlinda një nënë e përkushtuar, kështu e ushqen Roanin me mëngjes

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,467 shikime
 • 1,467 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Majlinda kështu e ushqen Roanin me mëngjes

Kategoritë


0 komente