Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mallrat e konfiskuara dalin në ankande, kërkohet transparencë nga Dogana
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mallrat e konfiskuara dalin në ankande, kërkohet transparencë nga Dogana

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mallrat e konfiskuara dalin në ankande, kërkohet transparencë nga Dogana

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 69 shikime
 • 69 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas konfiskimit, një sasi e madhe e mallrave të ndryshme dhe automjeteve, në Doganën e Kosovës dalin në ankande për shitje, por sipas analistëve të ekonomisë, Komisioni vlerësuese i Doganës duhet të jetë transparent, sepse, sipas tyre, ka dyshime për keqpërdorime.

Kategoritë


0 komente