Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Marc Spelmann, 'magjistari' i cili fitoi çmimin "Golden Buzzer"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Marc Spelmann, 'magjistari' i cili fitoi çmimin "Golden Buzzer"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Marc Spelmann, 'magjistari' i cili fitoi çmimin "Golden Buzzer"

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 775 shikime
 • 775 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një 'magji' që sado që ishte interesante për ta shikuar, synimi Marc-it ishte që juria dhe audienca të kuptonte thellë se çfarë ka kaluar ai gjatë gjithë jetës, të cilën e shpjegon me anë të 'magjisë' Video e cila është shpërndarë me miliona herë.

Kategoritë


0 komente