Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Marko Gjuriq flet për vizitat e zyrtarëve kosovar në Serbi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Marko Gjuriq flet për vizitat e zyrtarëve kosovar në Serbi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Marko Gjuriq flet për vizitat e zyrtarëve kosovar në Serbi

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 154 shikime
 • 154 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Marko Gjuriq flet për vizitat e zyrtarëve kosovar në Serbi

Kategoritë0 komente