Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Marrëveshja Kosovë – Zvicër për sigurimet sociale nënshkruhet në qershor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Marrëveshja Kosovë – Zvicër për sigurimet sociale nënshkruhet në qershor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Marrëveshja Kosovë – Zvicër për sigurimet sociale nënshkruhet në qershor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 107 shikime
 • 107 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Marrëveshja Kosovë – Zvicër për sigurimet sociale nënshkruhet në qershor

Kategoritë


0 komente